Домофони

Як вибрати домофон?

Отже, ви вирішили, що домофон потрібний вашому будинку і більшість сусідів з цим рішенням згодні. На що потрібно звернути увагу при виборі домофона? Як усе-таки вибрати домофон? Вибір залежить від умов роботи домофона і від вимог, які Ви вимагаєте від нього.

На жаль, жоден з домофонів стовідсотково не захистить вашу квартиру від навмисного злому і пограбування, але тим не менше створить певний рубіж захисту від квартирних злодіїв. Критерії якості визначені чітко: надійна робота всього пристрою, замка, ключів, голосний дзвінок в квартирі і розбірливий зв’язок.

Домофон складається з:

  • блоку виклику – забезпечує виклик необхідної квартири і зв’язок з нею
  • квартирного переговорного пристрою – для зв’язку з відвідувачем
  • замка – блокує вхідні двері
  • ключів – для відкриття замку мешканцями.

Крім того, домофон може включати окремий блок електроніки, комутатори, аварійний акумулятор, блок живлення. В оптимальному варіанті домофон повинен монтуватися на металеві двері.

Дуплексні і симплексні  домофони

У дуплексного домофона зв’язок здійснюється одночасно в обох напрямках (як в телефоні). При дуплексному домофоні в якості квартирних переговорних пристроїв частіше використовуються трубки.

У симплексних домофонів зв’язок здійснюється по черзі в кожному напрямку (як у міліцейській радіостанції).

Цифрові та координатні домофони

Цифрові системи (Маршал, Кейман, Rainmann) більш надійні і прості в монтажі та експлуатації, тому що використовують двожильний кабель. Єдиний мінус даної системи – це дорожчі трубки в порівнянні з координатними, тому що в них вбудований дешифратор коду виклику квартири.

Координатні системи (VIZIT, Eltis, CYFRAL, Marshall) більш складні і матеріаломісткі, бо використовують 20-ти жильний кабель і координатно-матричну систему адресації, але за рахунок дешевих трубок користуються великим попитом на ринку.

В даний час на ринку зустрічаються імпортні домофони (Rainmann, Urmet, COMMAX, KOCOM) і сучасні вітчизняні домофони, виготовлені з конверсії, що мають високу надійність і сучасний вигляд (VIZIT, Eltis, Marshall, Lider).

Що ще вміє домофон?

Сучасні багатоквартирні домофони можуть мати безліч додаткових функцій. Наприклад, забезпечення зв’язку всередині під’їзду або ж виклик диспетчера з блоку виклику і з квартирного переговорного пристроїв.

Домофон може також виконувати функцію охорони приміщення з видачею сигналу тривоги черговому по під’їзду – консьєржці або на пульт відділу позавідомчої охорони.

Контакти

м. Львів, вул. Г.Чупринки 56б, офіс 11

Замовлення домофону:
(067)-341-88-24

Сервісне обслуговування:
(067)-341-88-24
(032)-238-37-88,

Ми у Facebook

Back to Top