Про нас

 Компанія “Оберіг Груп” була заснована у 2009 році і від того часу зарекомендувала себе  як  надійний партнер у встановленні і обслуговуванні систем безпеки у приватних  чи  багатоквартирних будинках, офісах, магазинах та складських приміщеннях.

Коротко про нас

Компанія “Оберіг Груп” займається проектуванням та встановленням систем безпеки у Львові і області – домофонів, систем відеоспостереження, металевих дверей у під’їзди за індивідуальними проектами.

Ми також пропонуємо широкий асортимент обладнання для вашої безпеки: системи контролю доступу, індивідуальні та багатоквартирні аудіо- та відео-домофони,  панелі виклику, електромагнітні і електромеханічні замки та інше обладнання.

У нас Ви знайдете обладнання для систем відеоспостереження: камери і монітори, відео-реєстратори, плати відео-захоплення, охоронні системи для будинку, квартир, дач і офісів.

Іншим напрямком діяльності нашої компанії є продаж і встановлення професійної автоматики для воріт.

За час свого існування компанія “Оберіг Груп” зарекомендувала себе як команда професіоналів здатна виконати любі побажання клієнтів швидко, якісно та за доступною ціною. Ми встановлюємо лише надійне обладнання таких виробників як COMMAX, Vizit, Viatec, AvTech, Infinity, Sharp, Sunell, Came, Nice та інші.

Адрес: м. Львів, вул. Г. Чупринки 56б,  тел:(032)-238-37-88, (067)–34–18–824.                                                                                  

Пошта: oberig-zdorovya14@ukr.net , domofonlv@meta.ua

Контакти

м. Львів, вул. Г.Чупринки 56б, офіс 11

Замовлення домофону:
(067)-341-88-24

Сервісне обслуговування:
(067)-341-88-24
(032)-238-37-88,

Ми у Facebook

Back to Top