Відеоспостереження

Відеоспостереження

Відеоспостереження працює за наступним принципом: на об’єкті розташовуються камери, зображення з яких виводиться на пульт охорони. Співробітник охоронної служби бачить, що відбувається, відразу на декількох ділянках об’єкта.

Відеосистеми, як і інші сучасні захисні механізми, постійно модифікуються – вже з’явилися більш просунуті технології. Можна встановити таку систему, яка забезпечує документальне підтвердження протиправних дій – запис, завдяки якій можна буде отримати «фотопортрети» злочинців. Камери, встановлені на об’єкті, реагують тільки на рух у зоні видимості. Далі зображення (близько одного-двох десятків кадрів) негайно передається на диспетчерський пульт. Оператор точно визначає характер ситуації: хтось намагається зламати замок або це мешканець квартири мнеться біля порога, порпаючись у кишенях в пошуках ключів.

Відеоспостереження – надійний засіб профілактики та попередження злочинів!

Багатоквартирний домофон дозволяє мешканцям будинку не виходячи з квартири розмовляти з особою, що знаходиться перед дверима під’їзду.

На екрані монітора з’являється зображення Вашого відвідувача. Якщо “гість”, що стоїть перед вхідними дверима, Вам знайомий, то Ви, без будь-яких перешкод відкриваєте йому двері. Якщо ж “гість” Вам не знайомий, то за допомогою переговорної трубки Ви можете переговорити з прийшлим, постійно спостерігаючи на екрані відеомонітора за його діями.

Як каже народна мудрість, краще раз побачити, ніж сім разів почути…  За вашим бажанням, у будь-який момент часу, можна оцінити ситуацію перед вхідними дверима, натиснувши кнопку на моніторі, а, знявши переговорну трубку, ще й почути те, що відбувається.

 

Контакти

м. Львів, вул. Г.Чупринки 56б, офіс 11

Замовлення домофону:
(067)-341-88-24

Сервісне обслуговування:
(067)-341-88-24
(032)-238-37-88,

Ми у Facebook

Back to Top