Відеодомофони

Відеодомофони

Відеодомофони

Коментування вимкнуто

Відеодомофон – це елемент безпеки будь-якого офісу або квартири. Зручність використання цього пристрою очевидна. Відеодомофони обійдуться значно дорожче. Однак кількість інформації від відеодомофону незрівнянно більша, ніж від звиклого домофону, тому вони отримують все більше поширення. Сучасні моделі мають вбудовану пам’ять, яка дозволить Вам бачити, хто приходив у Вашу відсутність.

Відеодомофонна система складається з наступних елементів:

Панель виклику

Призначена для подачі сигналу відвідувачем всередину приміщення, сповіщаючи про те, що зовні дверей знаходиться людина, яка бажає потрапити всередину. Виклична панель оснащена кнопкою виклику, переговорним пристроєм (мікрофон + динамік), прихованою відеокамерою. Як правило, найчастіше зустрічаються панелі на 1-го, 2-х або 4-х абонентів.

Монітор з трубкою

Встановлюється всередині приміщення, яке охороняється. Монітор дозволяє переглядати зображення з прихованої камери панелі виклику. Використовуючи трубку, можна розмовляти з відвідувачем через переговорний пристрій панелі виклику. Існують модифікації моніторів, що дозволяють підключати додаткову відеокамеру, а також блок пам’яті, що зберігає зображення відвідувачів. Сучасні моделі мають вбудовану пам’ять, яка дозволить Вам бачити, хто приходив у Вашу відсутність. Монітори оснащені кнопкою відкриття електрозамка.

Контакти

м. Львів, вул. Г.Чупринки 56б, офіс 11

Замовлення домофону:
(067)-341-88-24

Сервісне обслуговування:
(067)-341-88-24
(032)-238-37-88,

Ми у Facebook

Back to Top